O firmie

Moramo.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz modne dodatki oraz akcesoria. Jeśli interesujesz się najnowszymi trendami szeroko pojętego świata mody to miejsce jest dla Ciebie idealne!

Choć głównie zajmujemy się sprzedażą damskich i męskich słonecznych okularów optycznych, zerówek oraz okularów korekcyjnych nasza oferta plecaków oraz galanterii z pewnością spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi apetyt na nowinki modowe.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku, zakładając sklep internetowy, który swoją siedzibę ma w Kluczborku, w województwie opolskim. Działamy w młodym, ale doświadczonym zespole, który każdego dnia doskonali swoją wiedzę i umiejętności systematycznie uczestnicząc w szkoleniach z zakresu sprzedaży i public relations. Na bieżąco również śledzimy nowości świata eyewear, aby w każdej chwili i o każdej porze roku każdy mógł u nas znaleźć swój wymarzony model okularów.

Jeśli tak samo jak my kochasz modę, sprawdź nasz asortyment. Gwarantujemy świetną jakość produktów, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny! Jeśli natomiast interesuje Cię sprzedaż hurtowa sprawdź naszą hurtownię hagne.pl