Zwroty, wymiany, reklamacje

1. ZWROT TOWARU

Zwrotu towaru możesz dokonać do 14 dni od dnia otrzymania od nas przesyłki.

Produkt w stanie nienaruszonym wraz z paragonem lub fakturą zakupu oraz formularzem odstąpienia od umowy bezpiecznie zapakuj i odeślij na adres:

Awax - Moramo.pl

ul. Mickiewicza 16/18

46-200 Kluczbork

Pieniądze zwrócimy w ciągu 14 dni roboczych od dnia odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przelewem, na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

UWAGA! Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie posiada żadnych oznak użytkowania, nie został w żaden sposób zniszczony, jest kompletny oraz został odesłany wraz z dowodem zakupu.

 

2. WYMIANA PRODUKTU

Jeśli chcesz wymienić otrzymany produkt na inny, postępuj tak samo, jak w przypadku zwrotu lecz zamiast formularza odstąpienia od umowy dołącz do przesyłki notatkę z wszelkimi informacjami dotyczącymi wymienianego produktu. Zawsze jednak wcześniej skontaktuj się z nami mailowo: info@moramo.pl lub telefonicznie +48 775466022

 

3. REKLAMACJA

Reklamując towar, wypełnij formularz reklamacji i odeślij go wraz z towarem na adres naszego sklepu. Reklamację rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych, a procedura reklamacyjna jest przeprowadzana zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

UWAGA! Przed podjęciem działań związanych z reklamacją koniecznie najpierw skontaktuj się z nami mailowo: info@moramo.pl lub telefonicznie +48 775466022 być może to my odbierzemy od Ciebie reklamowany produkt.

Druki do pobrania:

FORMULARZ ZWROTU \ REKLAMACJI \ WYMIANY