Czasy, w których noszenie okularów było obciachem już dawno odeszły do lamusa. Obecnie kolorowe okulary zerówki są częstym elementem stylizacji na największych francuskich wybiegach mody i są uwielbiane przez gwiazdy. Osoby, które nie posiadają wad wzroku, decydują się na tę formę dodatku, gdyż doskonale poprawia on proporcje twarzy i dopełnia codzienną stylizację. Rynek optyczny z roku na rok poszerza swoją ofertę modeli, dlatego obecnie możemy zakupić okulary zerówki w niemal każdym kolorze. 

Kolorowe okulary zerówki mogą podkreślić nie tylko wyszczególniony element garderoby, lecz również mogą pomóc Ci wyeksponować codzienny makijaż!

Nie bój się kolorów – wybierz kolorowe okulary zerówki!

  • Kolorowe okulary zerówki mogą odmienić całkowicie charakter naszego codziennego stroju. Nawet zwykła casualowa stylizacja wzbogacona o zerówki w szalonym kolorze będzie przyciągać spojrzenia przychodniów.
  • Co więcej, kolory mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie! Złapała Cię jesienna chandra, a może masz już dość pochmurnych zimowych dni? Postaw na pomarańczowe bądź żółte oprawki, które wniosą nieco optymizmu do Twojego dnia.
  • Kolorowe zerówki pomogą Ci również podkreślić Twój codzienny makijaż. Pomyśl tylko, jak różowe oprawki mogą podkreślić Twoją nową neonowo-różową szminkę!
  • Podczas codziennych spotkań to właśnie na naszej twarzy nasi rozmówcy skupiają największą uwagę. Nasz wizerunek może mieć wpływ również na przebieg rozmowy. Zerówki w kolorze mogą mieć wpływ na Twojego rozmówcę. Na przykład zielone okulary zerówki pomogą mu zachować spokój podczas negocjacji! Myślisz, że kolorowe zerówki mogą zostać niekorzystnie odebrane, gdyż wyjdziesz na osobę infantylną? Przecież nie musisz zakładać zerówek w ostrych, wyrazistych kolorach. Już lekki odcień zieleni na Twoich oprawkach pozytywnie wpłynie na Twojego odbiorcę, a przy tym nie zakłóci z pewnością waszych negocjacji.

Jak widzisz, kolorowe okulary zerówki mogą mieć naprawdę duży wpływ na Twoje codzienne stylizacje, a nawet na relacje z innymi osobami! Chcesz nieco rozluźnić atmosferę? Załóż szalone żółte bądź różowe oksy! Jeśli natomiast chcesz zachować powagę, lecz podświadomie wpłynąć na spokój Twojego rozmówcy, wybierz zerówki w odcieniach natury: brązowym, bądź zielonym.

Doceń moc kolorowych zerówek i zabaw się nimi w swoich codziennych stylizacjach!

Które zerówki kolorowe wybierzesz – w szalonych różowych oprawkach, czy może coś w bardziej stonowanych barwach? Zdecyduj, który model z naszej kolekcji najlepiej dopełni Twój outfit!