Ceny oprawek w salonach optycznych niejednego z nas przyprawiają o zawrót głowy. Jakim cudem kawałek plastiku i szkła może kosztować kilkaset złotych?

Jeśli po ostatniej wizycie u optyka, coraz uważniej przyglądasz się ofertom chwilówek bądź przeszukujesz swoje mieszkanie w poszukiwaniu niepotrzebnego, lecz dość wartościowego drobiazgu, który nadałby się na sprzedaż, to możemy Cię pocieszyć – męskie oprawki do okularów wcale nie muszą być drogie

Czy tanie oprawki męskie są gorszej jakości?

Nie daj sobie wmówić, że ceny męskich oprawek muszą być wysokie. Kupując tanie męskie oprawki do okularów, nie kupujesz okularów gorszej jakości. Kupując tanie oprawki męskie, kupujesz mądrzej, bo nie wspierasz monopolistycznych praktyk na rynku optycznym.

Niemal 80% oprawek na rynku optycznym należy do grupy Luxottica. Wszystkie znane marki, które teraz przychodzą Ci do głowy, zapewne są częścią tej grupy. O tym, jak ceny okularów są sztucznie wywindowane, możesz bardziej szczegółowo przeczytać artykule: „Ile kosztują okulary?”. 

Na męskie oprawki do okularów nakładana jest prawie 1000% marża. Teraz już wiesz, dlaczego ten durny kawałek plastiku i szkiełko kosztują takie krocie. 

Solidne męskie oprawki do okularów – tanie modele są kiczem?

Business is business, a branża optyczna jest branżą idealną. Ludzie płacą ogromne pieniądze za okulary, gdyż jest to produkt, na który większość z nas jest skazana. Nosimy je przez 2/3 naszej doby, dlatego jesteśmy w stanie zapłacić za nie krocie, by tylko dobrze na nas wyglądały.

Ta słabość jest bardzo dobrze znana potentatom na tym rynku i jest przez nich bardzo chętnie wykorzystywana. Kupując tanie oprawki męskie do okularów w małym sklepiku bądź na Internecie, nie pozwalasz, by ktoś wykorzystywał tę słabość przeciwko Tobie.

Gdzie kupić tanie oprawki męskie?

Na Internecie znajdziesz niejeden sklep, który oferuje męskie oprawki w niskich cenach. Nie możemy ręczyć za każdy z nich, lecz możemy zapewnić Ci gwarancję oprawek kupowanych na naszej stronie internetowej.

Nasz sklep BORN86' oferuje tanie oprawki męskie, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Solidność naszych oprawek jest na naprawdę wysokim poziomie. Mają jednak pewien minus ... nie mamy markowego znaczka :( Jednak jeśli niespecjalnie lubisz dopłacać za znane logo i przede wszystkim wymagasz od produktu dobrej jakości, to na pewno nasze oprawki spełnią Twoje wymagania!

Oprawki korekcyjne dla mężczyzn w różnych stylach

W naszym sklepie nie brakuje ani modeli prostokątnych, nadających powagi i elegancji, ani zaokrąglonych, w bardziej odważnym, luźnym stylu. Zarówno miłośnik klasyki, jak i nowoczesny hipster, znajdują u nas coś dla siebie. 

Sam sprawdź, jakie tanie oprawki korekcyjne dla mężczyzn znajdziesz na naszej stronie i zdecyduj, który model będzie pasował do Ciebie najlepiej!