Choć jest wiele różnych dodatków, które mogą dopełnić naszą stylizację, żaden z nich nie ma tak ogromnego wpływu na nasz wizerunek, jak właśnie okulary. Odpowiednio dobrane podkreślą nie tylko Twój outfit, lecz także Twoją urodę. Obecnie na rynku znajdziemy okulary dla osób nieposiadających wad wzroku, które chcą za pomocą oprawek nieco zmienić swój wygląd. O jakich okularach mowa? O zerówkach!

Okulary zerówki to pomysł na szybką, tanią i niezwykle efektowną metamorfozę.

Jeśli jesteś na tej stronie, to być może zastanawiasz się nad tym: czy zerówki to dobry pomysł, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pięć argumentów, które zachęcą Cię do zakupu niejednej pary bryli!

Powód 1: Zerówki nigdy nie wychodzą z mody

Martwisz się, czy okulary zerówki nie są już modowym faux-pas? Czy okulary kujonki są jeszcze modne? Możemy Cię uspokoić. Patrząc na kolekcje największych francuskich domów mody, które są modowym wykładnikiem największych światowych trendów, zerówki były, są i będą modne przez jeszcze długi czas! Niezmiennie od ponad 10 lat są często spotykanym akcesorium stylizacji na wybiegach marek takich jak Dior czy Dolce&Gabbana. W tym roku szczególną popularnością wśród projektantów cieszą się klasyczne modele oraz te z okrągłymi oprawkami stylizowanymi na lata 40-te.

Powód 2: Okulary kujonki są dla każdego!

Szalona nastolatka czy też poważna Pani w średnim wieku – każdy niezależnie od swojego peselu może świetnie wyglądać w zerówkach. Niezależnie od wieku i płci możesz przebierać w tysiącach różnych modeli, które różnią się nie tylko swym kształtem, lecz także kolorem i wzorem, a nawet rodzajem soczewek. Okulary zerówki pozwolą Ci w sekundę przeobrazić się w inną osobę, dlatego są uwielbiane przez gwiazdy pierwszego formatu, takie jak Gwen Stefani czy Rihanna.

Powód 3: Odpowiednie zerówki podkreślą Twoją urodę

Chociaż w tym roku najmodniejsze są zerówki w klasycznym kształcie i nawiązujące do lat 40-tych, to gama produktowa jest znacznie szersza. Każdy znajdzie okulary pasujące do swojego kształtu twarzy. Pamiętaj, że dobrze dobrane oprawki podkreślą mocne strony urody, a także odwrócą uwagę od jej mankamentów. Jeśli nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, to zanim zakupisz nową parę bryli, koniecznie zapoznaj się z artykułem: „Jak dobrać okulary do twarzy?”, w którym zdradzimy Ci sekrety doboru okularów według Twojego kształtu twarzy, koloru oczu oraz włosów. Tak kompleksowy poradnik z pewnością ułatwi Ci wybór idealnych zerówek na naszej stronie!

Powód 4: Kujonki sprawdzą się o każdej porze dnia i roku

W przeciwieństwie do okularów przeciwsłonecznych, zerówki nie ograniczą Twojej widoczności w pochmurny dzień czy późny wieczór. Możesz nosić je o każdej porze. Kolorowe okulary świetnie ożywią jesienną lub zimową stylizację, a czarne bryle dodadzą Ci paryskiego szyku podczas wieczornej kolacji na mieście.

Powód 5: Zerówki to oprawki na każdą kieszeń

Rozbieżność cenowa modeli okularów jest ogromna. Ceny tzw. kujonek zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, a kończą nawet na kilkudziesięciu tysiącach. Pamiętaj, że w większości przypadków płacisz wyłącznie za napis na oprawkach. Jakość najtańszych i najdroższych modeli nie różni się znacząco, a w skrajnych przypadkach nie różni się wcale. Najdroższe światowe marki mimo tanich kosztów produkcji narzucają ogromne marże na okulary, dlatego ich ceny są tak wysokie. Kupując tańsze okulary, możesz wydać kilkukrotnie mniej. Możesz więc kupić nie jedną, lecz kilka par okularów, które będziesz codziennie zmieniać w zależności od swoich stylizacji!

Teraz już wiesz, jak dużo zalet niesie ze sobą posiadanie zerówek. Są one nie tylko modnym dodatkiem, lecz dają Ci możliwość szybkiej i taniej zmiany swojego wizerunku!